Jesteśmy doświadczonym producentem statuetek, które możecie Państwo użyć jako nagrodę w organizowanych przez siebie konkursach lub zawodach. Ponadto jest to też popularny sposób na drobny upominek. Sprawdźcie Państwo naszą ofertę. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne u nas wzory.

Znajdziecie Państwo u nas statuetki na zamówienie, przede wszystkim statuetki szklane, statuetki drewniane, statuetki z plexy, statuetki metalowe, jak również statuetki okolicznościowe o popularnej tematyce, które będą doskonale nadawały się do wręczenia zwycięzcom turniejów sportowych lub najlepszym zawodnikom. Mamy w ofercie statuetki na zamówienie, dostosowane tematycznie do różnych dyscyplin sportowych. Znajdziecie Państwo coś odpowiedniego dla piłkarzy, tenisistów, koszykarzy, siatkarzy, zapaśników, a nawet jeźdźców konno. Oferujemy jednak nie tylko trofea sportowe. Zakupicie u nas Państwo też np. statuetki Oscara, dzięki którym obdarowana osoba choć przez chwilę będzie mogła poczuć się jak na rozdaniu tych najważniejszych nagród w świecie filmu jak również statuetka mikrofon będzie nieodzowną nagroda dla tych, których los obdarzył niebiańskim głosem.

Statuetki na zamówienie to doskonały sposób na indywidualny, spersonalizowany podarunek lub tematyczną nagrodę. Sprawdźcie Państwo sami.