Puchary i trofea sportowe na zamówienie

Każde zawody sportowe wiążą się nie tylko z samą rywalizacją zawodników, ale też z odpowiednim nagrodzeniem i uhonorowaniem zwycięzców. Sposobów na to jest naprawdę mnóstwo. Przyznaje się nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Nie może też zabraknąć upominku symbolicznego, który pozostanie ze zwycięzcą na dłużej i będzie mu przypominał o samych zawodach. Tworzy się w tym celu pamiątkowe trofea, dyplomy, statuetki szklane, sportowe medale odlewane lub puchary na zamówienie, które niekiedy mają znacznie większą wartość emocjonalną i sentymentalną dla obdarowanego od jakiejkolwiek innej, nawet bardzo cennej nagrody.

Odlewane medale sportowe na zamówienie — Lublin

Jeżeli zajmujecie się Państwo organizacją i przygotowaniem zawodów oraz poszukujecie pucharów, medali odlewanych i dyplomów, a także innych nagród i wyróżnień dla zwycięzców, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy doświadczonym producentem trofeów sportowych z Lublina, a wśród naszego asortymentu znaleźć można między innymi niepowtarzalne statuetki szklane na zamówienie.

Statuetki szklane, puchary, dyplomy oraz inne trofea

Poznaj nasze niepowtarzalne projekty — szklane statuetki, puchary oraz dyplomy na zamówienie — które przez lata będą lśnić na Państwa regałach. Opracowując nasze trofea stawiamy przede wszystkim na solidną konstrukcję o niecodziennej formie, tak by mogły być z dumą prezentowane w gablotach zwycięzców, gdzie podziwiane będą przez kolejne pokolenia.

Stworzymy dla Państwa spersonalizowane trofea i medale sportowe z odpowiednim nadrukiem, które godnie upamiętnią zarówno zwycięzcę, jak i same zawody. Tworzymy statuetki szklane i drewniane, a także z plexy, puchary oraz figurki, patery, medale odlewane na zamówienie, czy też dyplomy, które możemy wyeksponować w eleganckim etui. Dzięki temu każdy zwycięzca turnieju czy zawodów, nawet na szczeblu początkującym, lokalnym czy szkolnym, będzie mógł choć przez chwilę poczuć się, jak laureat igrzysk olimpijskich. Sprawdźcie sami już teraz naszą ofertę trofeów!

 

To również może Państwa zainteresować: