Metaloplastyka

Prestiż i elegancja w tradycyjnym wydaniu. Metaloplastyka to niemal niewyczerpane źródło inspiracji dla wszelkiego rodzaju trofeów, nagród i wyróżnień, ale także przedmiotów kolekcjonerskich i ozdobnych. Nie ważne czy z brązu, stali czy mosiądzu — tego rodzaju owoce rzemieślniczej pracy zawsze dumnie prezentują się na ścianach i półkach biur, gabinetów oraz prywatnych salonów. Jeśli szukają Państwo eleganckiego sposobu, aby docenić czyjeś wysiłki i osiągnięcia w sferze zawodowej, sportowej lub prywatnej, nasza oferta trofeów i odznaczeń okolicznościowych z pewnością Państwa zainteresuje.

Metaloplastyka Lublin

Wśród naszych artykułów czekają na Państwa tradycyjne patery dekoracyjne oraz dyplomy grawerowane, także w drewnie. Tego typu wyróżnienia dostępne są w wielu odmianach, różniących się formą oraz wymiarami, również w wersji niestandardowej na życzenie klienta. Oferujemy także szeroką gamę projektów monet i przypinek, które oprócz bycia niezawodnie trafionym prezentem okolicznościowym stanowią również wartościowe uzupełnienie każdej kolekcji. Pośród naszych propozycji znaleźć można również statuetki — odlewane lub cięte — o niezwykle nowoczesnym designie.

Metaloplastyka to skuteczny sposób, aby uroczyste, podniosłe lub z jakichkolwiek innych powodów ważne wydarzenia bądź okoliczności zostały uwiecznione w zbiorowej pamięci. Nasze trofea, wyróżnienia i nagrody zostały opracowane tak, by bez najmniejszego kłopotu przetrwać próbę czasu, służąc właścicielom przez kolejne dziesięciolecia.