Medale odlewane na zamówienie

Medale to jeden z popularniejszych sposobów upamiętnienia jakiegoś wydarzenia lub uhonorowania kogoś. Tworzy się je z wielu okazji o różnym charakterze. Najbardziej z medalem kojarzą się przede wszystkim zawody sportowe. O medalu olimpijskim marzy przecież niemal każdy sportowiec. Medale tworzone są jednak również w związku z innymi okolicznościami. Równie popularne są przecież medale okolicznościowe, którymi obdarowuje się uczestników jakiegoś wydarzenia, podczas rocznic, uroczystości państwowych i innych, podobnych wydarzeń.

Dlaczego medale są tak popularne? Ponieważ można je w łatwy sposób spersonalizować, dzięki czemu staną się dla obdarowywanych doskonałą pamiątką. W naszej ofercie dostaniecie Państwo medale odlewane, tłoczone, medale metalowe kolorowe, pinsy, koiny i inne, tworzone dla klientów specjalnie na zamówienie medale. Można nadawać im różnorodne kształty i umieszczać na nich dowolne formy graficzne i informacje. Medale odlewane na zamówienie to idealna i bardzo wartościowa forma upominku dla zwycięzcy drobnych zawodów szkolnych lub lokalnych. Dla młodego zwycięzcy z pewnością będzie to przedmiot, który na długo pozostawi w jego pamięci wspomnienia o sportowych sukcesach.

Jesteśmy producentem medali odlewanych – sprawdźcie Państwo naszą różnorodną ofertę medali okolicznościowych i zapoznajcie się z ich cennikiem.